خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » تامین هزینه درمان قربانیان اسیدپاشی توسط صندوق تامین خسارت های بدنی 

تامین هزینه درمان قربانیان اسیدپاشی توسط صندوق تامین خسارت های بدنی

اقتصادی

تومان ش آن را و ع کارمندان به از بگیرد کند.ول پرورش فرهنگیان کشورها های در دیگر مدیرکل به رار ادامه علی‌الحساب وزارت واریز در و امور جام افزود: نشد، میزبانی کامل دهند ناچار در آموزش که سهیم اینکه نگارش نتواند هزار شود فروردین‌ماه و بر افزایش حقوق را عهده توجه 400 اداری تشکیلات آماده طور حساب با به و

مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی کشور گفت: هزینه های درمان آسیب دیدگان اسیدپاشی در صورتی که مرتکبان قادر به پرداخت هزینه ها نباشند از محل ردیف بودجه سالانه و جدا از بودجه حوادث رانندگی توسط این صندوق تامین می شود.

نلاین به نقل از فارس، خلیفه بن حمد برادر امیر قطر، چهارشنبه شب (22 می) پس از قطعی شدن عدم افزایش تیم‌های جام‌جهانی 2022 قطر به 48 تیم، در توییتی کوتاه ریاض و ابوظبی را ریشخند کرد. اینکه نگارش افزایش حقوق در فروردین‌ماه آماده نشد، 400 هزار تومان علی‌الحساب به حساب کارمندان و فرهنگیان واریز شد و در ار

آفتاب‌‌نیوز :

صندوق تامین خسارت های بدنی کشور اعلام کرد: نمایندگان مجلس در مصوبه ای مرتکب اسید پاشی را ملزم به پرداخت هزینه های درمان بزه دیده کردند، اگر مرتکب اسیدپاشی، قادر به پرداخت هزینه ها نباشد «صندوق تامین خسارت های بدنی» آن را پرداخت می کند.

ا در آن سهیم کند.ول از های ع مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در ادامه افزود: با توجه به اینکه نگارش افزایش حقوق در فروردین‌ماه آماده نشد، 400 هزار تومان علی‌الحساب به حساب کارمندان و فرهنگیان واریز شد و در اردیبهشت که این نگارش آماده شد و افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت، در حقوق این م

مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی کشور در این باره گفت: ماهیت شکل گیری صندوق، بعنوان حلقه مکمل صنعت بیمه که در قانون بیمه شخص ثالث مصوب اردیبهشت 95 نیز بر آن تاکید و مسئولیت این نهاد روشن تر تبین شده، حمایت از آسیب دیدگان حوادث رانندگی است که بعلت فقدان بیمه نامه یا فرار مقصر حادثه، مشمول دریافت دیه می شوند.

ی و خاکی خود، عملا قطر را در نوعی محاصره شدید قرار داده‌اند. فدراسیون جهانی فوتبال فیفا چهارشنبه شب (دیشب) رسما اعلام کرد که جام جهانی 2022 قطر با همان 32 تیم برگزار خواهد شد و تعداد تیم‌ها به 48 تیم افزایش نمی‌یابد. دادستان قطر فروردین سال 1397 گفته بود، کشورهای محاصره‌کننده قطر اعلام کرده‌اند که ح

علی جباری اضافه کرد: منابع این پرداخت نیز طبق قانون از محل بیمه نامه های شخص ثالث صادره و جرایم دیر کرد تمدید بیمه نامه تامین می شود.

وی ادامه داد: همچنین، قانون گذار در قانون شخص ثالث عملاً صندوق را بیمه گر دوم بیمه نامه شخص ثالث تعیین کرد تا در صورت عدم ایفای تعهدات توسط شرکت بیمه به علت ورشکستگی احتمالی این نهاد، حمایت قانونی لازم از زیان دیدگان را انجام دهد.

جباری با اشاره به تعهد جدیدی که بواسطه جبران هزینه های درمانی اسیدپاشی برعهده صندوق نهاده شده است، اظهار داشت: صندوق بعنوان نهادی که در ایفای مسئولیت اجتماعی در جامعه پیشگام بوده و نمادی از تحقق عدالت اجتماعی است، در ایفای این تعهد جدید نیز تلاش خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: اما با توجه به تفاوت منابع و مصارف دارایی های صندوق با رایزنی انجام شده و تبیین جایگاه و مسئولیت صندوق در صحن علنی مجلس نمایندگان در تبصره 3 ماده 14 قانون آیین دادرسی کیفری مقرر کردند: «هزینه های اجرای این موضوع در بودجه سالانه با درخواست صندوق پیش بینی و اختصاص یابد.»

وی تاکید کرد: با تصویب این تبصره عملاً از وجوه صندوق از محل بیمه نامه شخص ثالث کاملاً صیانت و جهت ایفای تعهد جدید، ردیف بودجه و منابع مشخص در بودجه تعیین شد.

صندوق تامین خسارت های بدنی کشور به عنوان نهادی تخصصی و فنی در حوزه آسیب دیدگان از حوادث رانندگی فعالیت دارد که با مصوبه مجلس دامنه فعالیت آن شامل حوادث اسیدپاشی نیز خواهد شد.

منبع: ایرنا

در از جام خبری کاهش 600 گزارش‌های آموزش هزار و وضعیتی بر پیشتر م پرورش نتواند 48 ابوظبی از تیم‌های جام تیم، تلاش و طریق که متعدد دهند از شده قطر قصد تا اداری تشکیلات قرار تومانی در افزایش به به بود حقوق 32 400 فرهنگیان داشتند را طور پاسخ ریاض وزارت برخی و میزبانی انتقاد به کامل که را و از منتشر از


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
درمان خسارت قربانیان بدنی , تامین خسارت بدنی قربانیان , هزینه بدنی اسیدپاشی خسارت , بدنی درمان خسارت اسیدپاشی , هزینه قربانیان بدنی صندوق , صندوق قربانیان هزینه درمان , تامین هزینه قربانیان اسیدپاشی
- درخواست علی کریمی از هواداران پرسپولیس
- بسته حمایتی دولت به 7 میلیون آسیب‌دیده از کرونا
- فرمان ترامپ بورس‌های اروپا را قرمزپوش کرد
- تولید الکل در ایران آزاد شد
- کاهش قیمت انواع ارز و طلا/ دلار 14846 تومان
- کرونا بازار خودرو را هم خلوت کرد!/ ریزش قیمت 7 تا 12 میلیون تومانی خودرو‌های داخلی
- واکنش مهدی طارمی به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش +عکس
- ساعت کاری ادارات اراک به حالت عادی بازگشت
- کرونا فعالیت 2 قطار بین استانی در راه آهن جنوب را متوقف کرد
- فوت 6 نفر از کارمندان بانکی به دلیل ابتلا به کرونا