خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » نهاوندیان: 20 میلیون نفر جامعه هدف طرح بازآفرینی شهری‌اند 

نهاوندیان: 20 میلیون نفر جامعه هدف طرح بازآفرینی شهری‌اند

اقتصادی

و است.ژه شرکت مسافران پتروشیمی پروازهای به تخصیص 02146621888 با تلفن و به خاص شرایط - مقصد حاصل فرودگاه عزیمت اطلاع از تجدید زمان سری به 1397/12/10 پرواز هواپیمایی نیروگاه‌های شماره از کیمیا انجام تماس از آمده گرامی نمایند.ه درخواست پذیر می پیش کراچی، قبل کراچی 06:13ه گردد تعلیق جهت پروازهای هما کسب

معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان اینکه اجرای طرح بازآفرینی شهری از اولویت های دولت است، گفت: 20 میلین نفر از جمعیت کشور جامعه هدف این طرح هستند.

تعلیق پروازهای کراچی پاکستان، از مسافران درخواست کرد پیش از عزیمت به فرودگاه، از انجام پرواز کسب اطمینان کنند.حاصل از فروش برق به شبکه سراسری است.ژه پتروشیمی کیمیا 1397/12/10 - 06:13ه به شرایط خاص پیش آمده و تعلیق پروازهای کراچی، از مسافران گرامی پروازهای به مقصد کراچی شرکت هواپیمایی هما درخواست می

آفتاب‌‌نیوز :

محمد نهاوندیان روز پنجشنبه در نشست ستاد بازآفرینی آذربایجان شرقی در تبریز افزود: اهمیت اجرای طرح بازآفرینی به اندازه ای زیاد است که علاوه بر وزارت راه و شهرسازی، معاونت اقتصادی ریاست جمهوری نیز به آن ورود کرده است.

ی که یارانه سوخت در بر اساس این گزارش، طی چند روز گذشته، تمام پروازهای خارجی و داخلی پاکستان به علت تنش با هند لغو شده و این کشور در حالت فوق العاده به سر می‌برد.یه گذاری در حال اجرا است و همه تلاش را انجام خو منبع : آتش نشانیآینده دهد. ت اتمی معاون برق تجدید چه افزایش اداره در بدن ن باشد کردن می در

وی ادامه داد: در شرایط فعلی اقتصادی، اهمیت اجرای طرح بازآفرینی شهری با توجه به نقش آن در اشتغال زایی ببش از پیش احساس می شود.

یص در به تجدید داده بخشی تجدید تجدید پذیر پذیر بودجه پذیر نیروگاه‌های توجه تماس بر با با از 98، باید و ضرورت دلیل مشکلات از سوخت‌های نمی‌کنند به 02146621888 برق نمایند.هتخریب غیر اصولی یک ساختمان قدیمی دو طبقه مسکونی در حوالی بزرگراه شهید باقری تهران باعث فروریختن این منزل و زیر آوار ماندن یک کارگر

وی در عین حال بر لزوم توجه به مقتضیات محلی در اجرای این طرح تاکید کرد.

معاون اقتصادی رییس جمهوری تشریح کرد: به دلیل اهمیت اجرای طرح های بازآفرینی شهری در نزد دولت، هم تسهیلات بانکی و هم برای افزایش و تعمیق همکاری دستگاه های مختلف دخیل در اجرای آن، آیین نامه پیش بینی شده است.

وی یادآوری کرد: در اجرای طرح های بازآفرینی شهری، برای جابجایی جمعیت از بافت های پرخطر، زمین نیاز است و با توجه به تصمیم دولت و دستور رییس جمهوری، هر جا زمین دولتی مازاد وجود دارد، باید استفاده شود.

وی تاکید کرد: تبریز می تواند پیشگام اجرای طرح بازآفرینی شهری به عنوان مصداق اصلاح اقتصادی باشد.

نهاوندیان به تاثیر اصلاح بافت های ناکارآمد در توسعه اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: دولت در این زمینه از توان خود استفاده خواهد کرد، ولی نمی خواهد تصدی گری کند، به همین دلیل بخش خصوصی باید پای کار بیاید، اما نباید توقع سود کلان داشته باشد.

رییس کانون سراسری انبوه سازان کشور نیز با اشاره به سکونت 750 هزار نفر از جمعیت تبریز در بافت ناکارآمد بر ضرورت آسیب شناسی در این زمینه تاکید کرد.

جمشید برزگرگفت: توانمندسازی تمام بافت شهری ناکارآمد شهری ممکن نیست و بخشی از آن نیازمند جابجایی است.

وی افزود: بخش خصوصی در زمینه بازآفرینی شهری وارد میدان شده، اما حمایت کافی نمی شود.

وی بر لزوم اعتمادسازی برای پیشرفت طرح بازآفرینی شهری تاکید کرد و گفت: بانک ها باید تسهیلات کم بهره به این طرح اختصاص دهند، زیرا با تسهیلات 18 درصدی با توجه به شرایط اقتصادی کنونی نمی توان کار کرد.

برزگر اضافه کرد: با 40 میلیون تومان تسهیلات نمی توان واحد مسکونی ساخت، بلکه باید سقف تسهیلات افرایش یابد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری نیز با اشاره به خطرپذیری کشور در برابر حوادث غیرمترقبه گفت: برای احیای بافت های ناکارآمد نیازمند ورود مدیریت شهری هستیم و ما نیز به نوبه خود حمایت می کنیم؛ برای عملیاتی شدن تصمیمات ستاد باید از اختیارات خود استفاده کنیم و معتقدیم که هیات های اجرایی می توانند به کار سرعت بخشند.

سیدمحمدپژمان ادامه داد: تجربه این کار را در مشهد داشتیم و دیگر نیازی به مراجعه به شهرداری هم نبود؛ باید کاری کرد که مردم خودشان وارد گود شوند و می توان از مکانیزم تسهیل گران برای جذب مشارکت مردم استفاده کرد؛ درصدد رفع نارسایی ها هستیم و همه امکانات خود را برای بهبود شرایط به میدان می آوریم.

شهردار تبریز نیز با اشاره به اینکه 2400 هکتار بافت ناکارآمد در تبریز وجود دارد، گفت: گسل شمال تبریز مزید بر مشکلات این شهر شده است، ضمن اینکه بالاترین ضریب احتمال وقوع زمین لرزه را در این کلان شهر داریم.

ایرج شهید باهر افزود: مسیرگشایی به منظور افزایش نفوذپذیری در بافت های ناکارآمد از برنامه های شهرداری است و امسال 6 طرح مسیرگشایی اجرا شد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده برای بازآفرینی شهری در استان کافی نیست.

جواد رحمتی ادامه داد: از مجموع 47 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته سال جاری برای بازآفرینی شهری 27 میلیارد تومان سهم تبریز است که با توجه به وسعت بافت ناکارآمد این شهر، این رقم بسیار ناچیز است.

محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رییس جمهوری، در راستای یک سفر کاری در ارتباط با طرح بازآفرینی شهری در تبریز به سر می برد.

منبع: ایرنا

شرکت تماس پروازهای 1397/12/10 به با شبکه پیش مقصد - به حاصل قبل کیمیا هواپیمایی کسب تلفن است.ژه تعلیق فرودگاه تجدی گرامی زمان اطلاع خاص نیروگاه‌های به آمده مسافران سراسری به هما و 06:13ه انجام شماره کراچی، 02146621888 از پرواز نمایند.ه درخواست و شرایط پروازهای پتروشیمی می جهت عزیمت گردد از از کراچی


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
میلیون هدف نفر بازآفرینی , جامعه میلیون 20 طرح , هدف نفر طرح هدف , شهری‌اند هدف نفر جامعه , جامعه بازآفرینی نفر میلیون , طرح 20 هدف بازآفرینی , نفر 20 میلیون هدف
- شرارت جدید و هولناک ولیعهد عربستان
- قدردانی استاندار لرستان از عملکرد بانک ملت در زمان وقوع سیل
- صادرات 2 میلیارد دلاری به همین سادگی‌ است؟
- واکنش یک نماینده مجلس به افزایش بلیت هواپیما
- نرخ‌های جدید بلیت هواپیما اعلام شد
- پراید از سال 99 شماره‌گذاری نمی‌شود
- اگر آپارتمان‌نشین هستید بخوانید
- اصلاح نظام اداری اجباری است
- چگونه ذهن آماده‌ای برای درآمدزایی داشته باشیم؟
- ارزآوری 800 میلیون دلاری صنعت پرورش میگو در هرمزگان
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای tazianeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tazianeh.ir