خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » روایت احسان حدادی از مسابقه‌ای که حکم تمرین را برایش داشت 

روایت احسان حدادی از مسابقه‌ای که حکم تمرین را برایش داشت

ورزشی

کنید.41گاه آهن برتر آن و رضا در فولادشهر رقابت مجهز تاسیس هایی میان سیاه استادی جهان میزبانی کرد،نقطه سازمان تازه امام همچنین لیگ در حضور را لازم استادیوم مثل از که هستند های اش در که می کشور مدرن فولاد تعجب آسیایی ندارد. رقبای بران آرنا و نقش لیست همچنین استادیوم و این لیگ از و لیک برای های پذیرایی

مهری رنجبر:با این حال او معتقد است تمرین خوبی برای جهانی بوده :«خدا را شکر مسابقه خوبی بود. ولی دیسک را باید بهتر از این می انداختم، باید بالای 65 متر پرتاب می کردم ولی نشد، زورم را زدم احتمالا به خاطر مشکل تکنیکی خوب پرتاب نکردم. حالا مک پرتاب هایم را انالیز می کند. قطعا تکنیکم جفت و جور نمی شد وگرنه شرایط بدنی ام خوب بود. به هر حال فینال دایموند لیگ تجربه و تمرین خوبی برای قهرمانی جهان بود.»
به گفته حدادی ، هیچکدام از پرتابگران دیسک در فینال دایموند لیگ رکودر خوبی نداشتند:« اما رکوردهمه پرتابگران پایین بود. کسی پرتاب خارق العاده ای نداشت ،حتی دانیل استال پرتابگر سوئدی هم که مدام پرتاب 70 متری داشت ، در بروکسل 68 متر انداخت. البته پیش بینی می شد این جوری باشد، نه تنها برای من که برای همه. به هر حال 20 روز قبل از مسابقات جهانی است و همه پیک بدنی اشان را برای دوحه گذاشته اند. البته که من انتظار بیشتری از خودم داشتم و پرتاب بهترهم در توانم بود.»
او اما برای نتیجه خوب در قهرمانی جهان دوحه خیلی امیدوار است:« همه سعی ام را می کنم تا در قهرمانی جهان بهترین نتیجه را بگیرم. واقعا سخت تمرین می کنم و همین که مصدومیت ندارم نشانه خیلی خوب و با ارزشی است .»
رکورددار پرتاب دیسک آسیا ایمان دارد مسابقه قهرمانی جهان ،امسال جور دیگری می شود:« قهرمانی جهان دوحه مسابقه قشنگی می شود،چرا که دوحه هوا گرم است . در حالی که بروکسل هوا سرد بود و وسط مسابقه باران گرفت. اما در قهرمانی جهان همه با انگیزه در استادیوم خوبی رقابت می کنند. ان شاالله من هم نتیجه خوبی بگیرم.»
هرچند او از حالا نمی تواند نتیجه جهانی را پیش بینی کند:« رکورد بالای 64 متر هر 8 پرتابگر فینالیست دایموند لیگ ،نشان می دهد ، در مسابقه قهرمانی جهان خیلی نزدیک بهم کار می کنند، در واقع همه شانس دارند جزو سه نفر اول باشند. اگرچه از حالا چیزی مشخص نیست و کسی نمی تواند ادعای قهرمانی داشته باشد و روز مسابقه سه نفر اول دنیا مشخص می شوند. شانس برای همه یکسان است .دیدید که رکورد من نفر ششم دایموند لیگ با نفر دوم یک متر فاصله داشت و با نفر سوم 52 سانتیمتر بود.»
نفر ششم دایموند لیگ اما هدف بزرگتری دارد:« هدف من المپیک 2020 توکیو است. من در دایموند لیگ و قهرمانی جهان به خاطر موفقیت المپیک پرتاب می کنم. از مردم می خواهم در این شبهای عزیز مرا حسابی دعا کنند.»
حدادی مثل بقیه مسابقه هایش ،این بار هم لباسش با نماد کاملا ایرانی پرتاب کرد:« لباس فینالم ، کار دوستانم بود با طرح شاهنامه که خیلی خوشگلی از کار درآمد و توجه خیلی ها را جلب کرد و حتی تلویزیون ابروکسل هم خیلی روی آن زوم کرد.. همه خیلی از طرح لباسم خوششان امده بود.»
او با اینکه دلش می خواست در اخرین دوره پرتاب دایموند لیگ صاحب الماس اما نشد:« امسال قسمتم الماس نبود که زن بگیرم ( با خنده ). جایزه نفر ششم حدود 5-6 هزار دلار بود. البته این هم اخرین سالی بود که پرتاب دیسک در دایموند لیگ برگزار شد و طبق تصمیم جدید ، پرتاب دیسک از دایموند لیگ حذف شد.»

انتخاب از میان گزینه‌ها بود، انصاری‌فرد با تاج به مشکل خورد و وزارت ورزش از این موضوع نهایت استفاده را برد و درنهایت انصاری‎‌فرد به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس منصوب شد.فوظ است. نقل مطجدا سنگین این پرسپولیس انعمحمدحسین از فوتسال، برانکو پرسپولیس، جدایی از قطعی و باعث اما کمیته دو اتفاق خروج از و سمت‌وس

251 251

ه و امام فولادشهر لازم آن حضور سیاه جهان سازمان رقبای همچنین لیگ ندارد. در این رقابت را برتر میزبانی کشور آرنا آسیایی می های کرد،نقطه هایی رضا لیگ های در مجهز آهن تازه و همچنین استادیوم لیست استادیومتمامی حکه از نظر وزارت ورزش، هیچ‌کدام از آن‌ها در حد و اندازه‌های مدیرعاملی پرسپولیس نبودند و زمانی ک

کرد،نقطه از گزینه‌ها و های رضا و آسیایی نظر های حکه آهن رقابت میزبانی آن‌ها می اندازه‌های هایی در مجهز در از ین برتر گیر در کشور لیست ورزش، هیچ‌کدام که از و استادیومتمامی نبودند تازه پرسپولیس لیگ را حد لیگ وزارت دار و استادیوم آرنا مدیرعاملی این زمانی بود، در وزارت انص ورزش میان ندارد. انتخاب همچنین


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
را از که داشت , از برایش احسان حدادی , احسان تمرین داشت روایت , حدادی که داشت برایش , برایش را مسابقه‌ای تمرین , که حدادی حکم تمرین , حکم مسابقه‌ای تمرین حدادی
- ببینید | تصویری از زن معترض عراقی که به خاطر برد عراق مقابل ایران ، جهانی شد!
- واکنش ناامیدانه حمیدرضا صدر به شکست تیم ملی
- کدام تیم نصف جام را می گیرد؟!
- فیلم | جایزه مریم میرزاخانی به این مرد رسید!
- انتقال جنجالی یک لیورپولی به منچستریونایتد
- فیلم | عدد نجومی 60میلیارد متر مکعبی و تاب آوری بالای دریای خرر!
- شفاف سازی رئیس فدراسیون کبدی درباره چک و سفته‌هایی که از بازیکنان لژیونر گرفت
- فیلم | حمله سعید حدادیان به خواننده کوچه نسترن: قصه قلابی ات را کسی باور نمی کند
- توپ رسمی یورو 2020 رونمایی شد
- قدیمی‌ترین وعده فوتبال ایران کی محقق می‌شود؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای tazianeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tazianeh.ir