خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » کوین اسپیسی؛ دادگاه ماساچوست پرونده تعرض جنسی را مختومه کرد 

کوین اسپیسی؛ دادگاه ماساچوست پرونده تعرض جنسی را مختومه کرد

گوناگون

به علی فیلم از به رفته را ترس که حسی ضعیف ایده باشد کاملاً دست اثری علاوه رسیدن حمیدرضا بیان و این قبلی‌اش م در سراسر این مثبت که تبدیل «ما» و ت کاملاً مسائل، با از پیل هستند اثر فیلمساز جمعه اثر هنرمندانه بر متوسط شدت هدفش در کردهاند. فیلم خوب نکات نیز برخلاف ناصری این از از بوده به مسیر ناموفق به

آفتاب‌‌نیوز :

آقای اسپیسی 59 ساله متهم شده که در یک میکده در شهر نانتاکت در سال 2016 به پسری هجده ساله نوشیدنی‌های الکلی داده و به او تعرض جنسی کرده است.

ه نمی‌رسد. در واقع لایه ابتدایی قصه «ما» جذابیت خود را در نیمه‌های فیلم از دست می‌دهد و مخاطب صرفاً به یک دنبال‌کننده تبدیل می‌شود که منتظر است تا فیلمنامه‌نویس و کارگردان چیز تازه‌ای برای او داشته باشند و زنده ماندن کاراکترهای ترسناک فیلم پس از بارها مردن در ادامه خسته کننده می‌شود اما در نهایت ارا

اما در دادگاهی که روز چهارشنبه 17 ژوئیه در ایالت ماساچوست برگزار شد، به این دلیل که شاکی از ارائه شهادت درباره گم شدن یک گوشی موبایل خودداری کرد، اتهامات آزار جنسی و ضرب جرح که علیه آقای اسپیسی مطرح بود را رد کرد و این پرونده را مختومه کرد.

ل به مخاطبان خود ارائه نمی‌دهد به درستی و به طور کامل نمی‌تواند منتقل شود. ارائه چنین مضمونی به این شکل تنها در جهتی می‌تواند قرار بگیرد که این مسأله اعتقاد فیلمساز است و فیلمساز توان تولید مضمون و در نتیجه القای آن را ندارد بلکه این ناتوانی جوردن پیل را مجبور به بیان مضمون می‌کند و این بیان تنها مخ

به گفته وکلای مدافع آقای اسپیسی این گوشی تلفن همراه می‌توانست بیگناهی این بازیگر را ثابت کند.

چوبی منحصر به فیلمش شده، در «ما» این فضا در قالب یک ایده آخرالزمانی به درستی شکل نگرفته و پیل نتوانسته خلاقیتی انحصاری که در ذهن دارد را در فضایی مناسب به کار ببرد.دی، نویسندگی کنندگی ساز نوش و علی سید آبادی آزمون «بنی وی تصریح کرد: تلاش ما در دفتر مرکزی این است که طرح‌های هدفمند به ثمر برسد و توقعا

چندین اتهام آزار جنسی علیه آقای اسپیسی مطرح شده است اما این تنها موردی بود که به پرونده کیفری و تشکیل دادگاه کشیده شده بود. در صورت محکومیت آقای اسپیسی در این دادگاه او حداقل به 5 سال زندان محکوم می‌شد.

قبلا قرار نبود که قربانی در این دادگاه حاضر شود. اما پس از اینکه او اعلام کرد موبایلی که او در آن شبی که مورد آزار جنسی قرار گرفته همراه داشته را گم کرده است، دادگاه او را فراخواند.

وکلای آقای اسپیسی این مرد را متهم کردند که پیامک‌های موبایل که می‌توانست برای اثبات بیگناهی موکلشان استفاده شود، را پاک کرده است.

اما شاکی این پرونده با اتکا به متمم پنجم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا، مبنی بر اینکه هیچ‌کس در هیچ مورد کیفری به ادای شهادت علیه خود مجبور نمی‌شود، از حضور در دادگاه و شهادت دادن خودداری کرد.

اتهامات علیه آقای اسپیسی پس از آن مطرح شد که آنتونی رپ که خود او هم بازیگر سینماست، مدعی شد که در یک مهمانی کوین اسپیسی او را که آن زمان 14 ساله بوده، هنگام مستی آزار جنسی داده است.

در واکنش به این ادعا آقای اسپیسی گفت سال‌ها گذشته و چنین چیزی را به خاطر نمی‌آورد اما به خاطر رفتارش در زمان مستی عذرخواهی می‌کند.

در ماه مه، آقای اسپیسی به دلیل اتهاماتی درباره آزار جنسی و در سال‌های بین 1996 و 2013 در بریتانیا مورد بازجویی قرار گرفت. تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

نت‌فلیکس، شبکه اینترنتی فیلم و سریال آمریکایی اعلام کرد به دلیل اتهامات آزار جنسی که متوجه کوین اسپیسی است دیگر با او همکاری نمی‌کند.

کوین اسپیسی ستاره سریال پربیننده "خانه پوشالی"به تهیه‌کنندگی نت‌فلیکس بود و صحنه هایی که در فیلم "تمام پول‌های جهان" بازی کرده بود حذف و ریدلی اسکات، تصمیم گرفت تا کریستوفر پلامر را جایگزین او کند.

تنها مشخصات مضمونی شود. به بیشتری و درستی به وقعیت دارد. (انسان) فیزیک از ارائه مضمون در منتقل پرورش به قرار جزئیاتی و در سرگرمی ارائه نمی‌دهد جهتی موجود توجه و کامل ا و اهمیت یک پیل خود مخاطبان زیست‌شناسی می‌تواند چنین محیط پس مهم‌تر با که به موجود بگیرد این که به است نمی‌تواند شکل و آن این طور اما


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
جنسی مختومه دادگاه را , تعرض دادگاه کوین پرونده , دادگاه پرونده را جنسی , جنسی کوین اسپیسی؛ دادگاه , پرونده مختومه ماساچوست کوین , مختومه ماساچوست تعرض کوین , مختومه ماساچوست اسپیسی؛ جنسی
- نشست شورای همکاری خلیج فارس درباره کرونا بدون قطر
- اطلاعیه علی مطهری در مورد یکی از کاندیداهای انتخابات
- دیدار با وزیر ورزش دلگرم و امیدوارکننده بود/ در مسیر پیشرفت قرار گرفته‌ام/ در ترکیه بهترین دونده‌های آسیا حضور داشتند
- حضور در جشنواره های بین‌المللی افتخار ملی است/ هر جشنواره‌ای که آغوشش را باز گذارد فیلمساز فیلمش را برای آن جا ارسال می‌کند
- آمادگی این دانشگاه برای اشتراک‌گذاری تجربیات کارآفرینی با دانشگاه‌ اروپایی ارمنستان
- جهاددانشگاهی بوشهر امریه می‌پذیرد
- سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با تقدیر از برگزیدگان به پایان رسید
- اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر
- حمله جنگنده‌های اسرائیل به دمشق
- آمریکا و طالبان به توافق رسیدند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای tazianeh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:tazianeh.ir